Roll-Traw to producent najwyższej jakości trawników rolowanych. O jakości naszej darni decyduje nie tylko specjalistyczna wiedza i doświadczenie ale również lokalizacja plantacji i odpowiednie warunki jakie stworzyliśmy dla produkcji trawników.

18362.jpg
18363.jpg

Jako firma rodzinna powstaliśmy w roku 1989 na bazie 5 ha gospodarstwa rolnego. Wieloletnie doświadczenie w branży wsparte wiedzą naukowców przyczyniło się do opracowania oraz zrealizowania pionierskiej wówczas w Polsce produkcji darni trawnikowej, czyli tzw. trawnika rolowanego. Od tego czasu nasz areał produkcyjny znacznie się powiększył i osiągnął powierzchnię 120 ha, obejmującą trzy plantacje zlokalizowane wokół Warszawy.

Technologie
uprawy trawy

18364.jpg

Darń
z folii

18365.jpg

Darń
z gruntu

 

Wysoka jakość trawników uzyskiwana jest poprzez odpowiedni dobór gatunków i odmian nasion traw, staranną pielęgnację w okresie wzrostu traw i zbiór darni przy pomocy najnowocześniejszych maszyn.

Praktyka zgromadzona od ponad 25 lat pozwoliła nam również na stworzenia autorskich mieszanek nasion traw gazonowych: Relax, Park, Sport, Eko i Skarpa. Kupując nasze nasiona zgodnie z ich przeznaczeniem, uzyskasz trawnik jak z rolki! 

Pomożemy Ci założyć trawnik samodzielnie i doradzimy jak o niego zadbać, jakie nawozy zastosować oraz jak zwalczać choroby występujące na trawnikach.